від 27 квітня 2020 року

1.Про внесення  змін до сільського бюджету  в частині передачі  коштів районному  бюджету  у 2020 році.

2.Про  виділення та передачу коштів у вигляді субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм   соціально-економічного розвитку  регіонів на 2020 рік.

3.Про внесення змін до помісячного    розпису дохідної частини сільського бюджету  на 2020 рік.

4.Про  надання    одноразової   матеріальної допомоги .

5.Про надання  одноразової  матеріальної   допомоги  призовникам,  які  проходять   службу  в Збройних  силах  України .

6.Про внесення змін до рішення сільської  ради «Про бюджет   Клембівської сільської ради  на 2020 рік».

7.Про  затвердження гр. Волошин Василю Івановичу  технічної документації  із     землеустрою      щодо    встановлення  меж     земельної   ділянки   в  натурі   (на    місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за   рахунок земель колишнього КСП “Клембівка”  на  території   Клембівської   сільської   ради

8.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Котець Миколі Івановичу  по вул.Кринична, 5 в с. Клембівка.

9.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Бринзак Петру  по вул. Ак. Корольова, 3 в с. Клембівка.

10.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Кривому Олександру Омельяновчу по вул. Джерельна, 17 в с. Клембівка.

11.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Пеньківські Галині Василівні по вул. Джерельна, 12 в с. Клембівка.

12.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Кучеру Сергію Володимировичу по вул. О.Кошового, 5 в с. Клембівка.

13.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Ордатій Ользі Терентіївні по вул. Юності, 10 в с. Клембівка.

14.Про вилучення земельної ділянки з користування  гр. Мустафаєвої Тетяни Вікторівни.

15.Про вилучення земельної ділянки з користування  гр. Дзюбенко Василя Михайловича.

16. Про  затвердження гр. Довгань Андрію Васильовичу технічної документації  із     землеустрою      щодо    встановлення  меж     земельної   ділянки   в  натурі   (на    місцевості)  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за   рахунок земель колишнього КСП “Клембівка”  на  території   Клембівської   сільської   ради

17.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо   встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Мілінович Олени Василівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) с. Клембівка, вул. Господарська, 7 Ямпільського району, Вінницької області.

18.Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва по вул. Перемоги гр. Гук Галині Володимирівні в с. Клембівка.

19.Про надання дозволу на виготовлення   проекту  відведення  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр.     Горобець Олені Василівні  для  ведення особистого селянського господарства вул. Шкільна,3

20.Про надання дозволу на виготовлення   проекту  відведення  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр.     Милимко Василю Петровичу  для  ведення особистого селянського господарства в урочищі «Виноградника».

21.Про надання погодження на виготовлення   проекту  відведення  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр.     Вікаренко Тетяні Володимирівні  для  ведення особистого селянського господарства в урочищі «Хімскладу».

22.Про надання погодження на виготовлення   проекту  відведення  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр.     Москаленко Тетяна Іванівна для  ведення особистого селянського господарства в урочищі «Рудька

23.Про надання погодження на виготовлення   проекту  відведення  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр.     Бодян Ганні Павлівні  для  ведення особистого селянського господарства в урочищі «Рудька».

24.Про надання погодження на виготовлення   проекту  відведення  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр.     Коржук Миколі Семеновичу  для  ведення особистого селянського господарства в урочищі «Ваканець».

25.Про надання погодження на виготовлення   проекту  відведення  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр.   Котець Миколі Петровичу  для  ведення особистого селянського господарства в урочищі «Курятник».

26.Про надання погодження на виготовлення   проекту  відведення  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр.     Підгурському Василю Артемовичу  для  ведення особистого селянського господарства по вул. Вилницька, 39.

27.Про внесення змін до помісячного розпису  бюджетних установ  по загальному фонду  на 2020 рік.

28.Про надання гр.Земскову Ігорю Володимировичу дозволу на  виготовлення  технічної  окументації  із  землеустрою  щодо  встановлення   меж   земельної ділянки  в  натурі/ на місцевості/  для  ведення  товарного сільськогосподарського   виробництва  за рахунок  розпайованих   земель колишнього  КСП»Клембівка»  на території  Клембівської  сільської ради.