від 18 лютого 2020 року

1.Звіт сільського голови про діяльність виконавчих органів  сільської ради за 2019 рік.

2.Про внесення  змін до сільського бюджету  в частині передачі  коштів обласному бюджету  за  рахунок  вільного  залишку  коштів на  2020 рік.

3.Про внесення  змін до сільського бюджету  в частині передачі  коштів обласному бюджету  за  рахунок  вільного  залишку  коштів на  2020 рік.

4.Про внесення змін до сільського бюджету за  окремими  доходами  та видатками  спеціального фонду на 2020 рік.

5.Про внесення змін до кошторисів бюджетних установ  по загальному фонду на  2020 рік.

6 Про надання гр.  Земскову Ігорю Володимировичу  дозволу  на   виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок розпайованих земель колишнього КСП “Клембівка” на території Клембівської   сільської   ради

.
7.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Скакун Надії Андріївні по вул. Гагаріна, 4 в с. Клембівка.

8.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Плахотнюк Петру Івановичу по пров. Пирогова, 3 в с. Клембівка.

9.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Лозінському Олександру Володимировичу по вул. Кооперативна, 11 в с. Клембівка.

10.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на місцевості  гр. Волянському Миколі Андрійовичу по вул. Вилницька, 34 в с. Клембівка.

11.Про надання дозволу на виготовлення   технічної документації  із  землеустрою  щодо  встановлення  меж  земельної  ділянки  в  натурі  на  місцевості  гр. Волянської Світлані Іванівні по вул. Заводська, 3 в с. Клембівка.

12.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо   встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Сайбель Івана Анатолійовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) с. Клембівка, вул. О.Кошового, 56, Ямпільського району, Вінницької області.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо   встановлення  (відновлення)  меж  земельної  ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Скакун Володимиру Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) с. Клембівка, вул. О.Кошового, 123А, Ямпільського району, Вінницької області.

14.Про виділення та передачу коштів у вигляді субвенції з місцевого бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів на 2020 рік.