23 позачергова сесія від 13 березня 2018 року

1.Про створення місцевої пожежної команди Клембівської сільської ради та  затвердження Положення про її діяльність.

2.Про внесення змін до сільського бюджету на створення інженерно-топографічного плану  території по спеціальному

фонду за рахунок вільного залишку  коштів на 2018рік.

3.Про співфінансування проекту «Реконструкція будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів  с.Клембівка Ямпільського району  Вінницької

області.

4.Про здійснення попередньої оплати товарів , робіт  та послуг.

5.Про внесення змін до помісячного розпису  сільського бюджету  по загальному фонду  на 2018 рік.

6.Про внесення змін до кошторису  КПКВ 0111010 «Надання дошкільної освіти» за рахунок вільного залишку  коштів на

2018 рік.

7.Про внесення змін до мережі  установ , які фінансуються  з сільського бюджету на 2018 рік.

8.Про затвердження кошторису  на фінансування  КПКВ 0118130»Забезпечення діяльності  місцевої пожежної охорони»

за рахунок   вільного залишку коштів на 2018 рік.

9.Про внесення змін до розпису дохідної частини   сільськогог   бюджету  на 2018 рік.

10.Про підтримку призовників зарахованих для проходження служби в Збройних силах України на 2018-2021 роки.

11.Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі  на місцевості гр.Недбалюк Оксана Олександрівна  по пров.Шевченка,3 в селі Клембівка.

12. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі  на місцевості гр.Полеся Микола Петрович по пров.Шевченка,3 в селі Клембівка.

13. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі  на місцевості гр.Бодян Галина Василівна по вул.Калинова,10 в селі Клембівка.

14. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі  на місцевості гр.Марфін Іван Андрійович  по вул.Квітнева,33 в с.Клембівка.

15 Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної

ділянки в натурі  на місцевості гр.Ілінські Наталії Іванівні по пров.Лановий,8  в селі Клембівка                                                             16.Про вилучення земельної ділянки з користування  гр.Трофімов  Миколи Йосиповича.

17.Про затвердження  технічної документаціїі із землеустрою, щодо  встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки

в натурі /на місцевості/ гр.Голуб Павло Сергійович для будівництв та обслуговування житлового будинку, господарських

будівель та споруд /присадибна ділянка/  по пр.Шкільний,22 в с.Клембівка Ямпільського району Вінницької області.

18. Про надання дозволу на виготовення проекту відведення із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі на місцевості  гр. Довгань Роману Миколайовичу для ведення особистого селянськогог господарства «Виноградник»

19. Про надання погодження  на виготовення проекту відведення із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі на місцевості  гр.Віннік Галині Іванівні  для ведення особистого селянського господарства «Яворського».

20.Про затвердження  та введення  в дію штатного  розпису дошкільного навчального закладу №4.

21.Про надання погодження   на виготовення проекту відведення із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки

в натурі на місцевості  гр.Кирган Олександру Володимировичу  для ведення особистого селянського господарства «Будівлі літнього табору  біля  МТФ №4».

22.Про надання погодження   на виготовення проекту відведення із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Віннік Андрію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства «Будівлі літнього табору  біля  МТФ №4».

23.Про затвердження плану   основних заходів   цивільного захисту Клембівської сільської ради   на 2018 рік.

24 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Дєдову Олександру Володимировичу   по вул.Вилницька,15 в с.Клембівка .