22 сесія від 02 лютого 2018 року

1.Про внесення змін до сільського бюджету в частині передачі коштів районному бюджету за рахунок вільного залишку коштів на 2018 рік.

2.Про внесення змін до сільського бюджету в частині передачі коштів районному бюджету по спеціальному фонду за рахунок вільного залишку  коштів на 2018 рік.

3.Про виділення коштів  у вигляді  субвенції з місцевого бюджету  державному бюджету  на виконання програм   соціально-економічного та культурного  розвитку  регіонів на 2018 рік, за рахунок вільного залишку  коштів на початок року.

4.Про внесення змін до мережі установ , які  фінансуються  з сільського бюджету  на 2018 рік.

5.Про перерахування залишків коштів минулих років спеціального фонду.

6. Про надання дозволу на виготовення технічної документаціїіз  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Сперанські Людмилі Петрівні по Шевченка ,4 в селі Клембівка.

7.Про виділення коштів на фінансування сільської програми «Соціального захисту окремих категорій населення  на 2016-2018 роки», за рахунок вільного залишку коштів на початок року.

8.Про надання дозволу на виготовення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Жирнову Костянтину Івановичу  по  вул.Шевченка,5 в селі Клембівка.

9.Про надання дозволу на виготовення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі на місцевості  гр.Наконечні Ганні Петрівні по  вул.Чумацькі,4 в селі Клембівка.

10.Про вилучення  земельної ділянки з користування гр.Калетнік Тетяни Іванівни.

11.Про вилучення  земельної ділянки з користування гр.Гарбузар Ксенії Іванівни.

12.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянкигр.Шинкар Тамарі Іванівні  для гаражного будівництва по вул.Наконечного Віктора в с.Клембівка.

13.Про затвердження  технічної документаціїі з землеустрою, щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки у власність для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд /присадибна ділянка/  по вул.Юності,30 в с.Клембівка гр.Милимко Галини Матвіївни.

14.Про погодження надання дозволу  управлінням  Держеокадастру у Вінницькій області  на виготовлення проекту відведення із земель запасу за межами населеного пункту  с.Клембівка  гр.Охрімов Павло Іванович.