Оголошення про конкурс

Оголошується конкурс

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди холодильної установки (для охолодження молока)

• Укладання договору оренди за типовим зразком;
  • Підтримання холодильної установки у належному(справному) стані;
  • Вчасне внесення плати за оренду майна

• Дотримання умов належного утримання об’єкта оренди;
  • Здійснення певних видів ремонтних робіт орендованого майна(за погодженням з орендодавцем).

Заяви довільної форми та пропозиції на конкурс подавати на протязі 15 календарних днів з дня опублікування на офіційному веб сайті Клембівської сільської ради за адресою:с.Клембівка вул. Наконечного Віктора буд,19

• Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).

Заяви будуть прийматися з 12 квітня 2018 року  по 26 квітня 2018 року  до 17:30 год.

Оголошується конкурс

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини приміщення що розташоване за адресою: село Клембівка вул. Наконечного Віктора,29  для розміщення відділення поштового зв’язку «УКРПОШТА»

• Підтримання частини приміщення та прилеглої території  у належному стані;

• Дотримання умов належного утримання об’єкта оренди;
  • Здійснення певних видів ремонтних робіт орендованого майна за власний рахунок (за погодженням з орендодавцем).

• Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).

Заяви будуть прийматися з 03 травня 2018 року  по 18 травня 2018 року  до 17:30 год.

Оголошення

24 сесією Клембівської сільської ради 7 скликання  від 07.06.2018 року на території Клембівської сільської ради встановлено ставки та пільги зі сплати земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік; транспортний та єдиний податки на 2019 рік.

За довідками звертатись по тел. 2-45-45, 2-45-83, 2-45-82.

Сільський голова                                          В.А.  Зарічна-Бобошко

Оголошується конкурс

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди частини приміщення Амбулаторії що розташоване за адресою: село Клембівка вул. Наконечного Віктора,2 на першому поверсі трьох поверхового приміщення для роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

• Підтримання частини приміщення та прилеглої території  у належному стані;

• Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).

• Ліцензія на торгівлю лікарськими засобами

Заяви будуть прийматися з 06 липня 2018 року  по 20 липня 2018 року  до 17:30 год.

Оголошується конкурс

Клембівська сільська рада оголошує конкурс на право оренди Кімнати-буфету площею 14,6 кв.м. що розташоване за адресою: село Клембівка вул. Наконечного Віктора,28 на другому поверсі трьох поверхового приміщення ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Клембівка для ведення комерційної діяльності.

• Підтримання кімнати належному стані;

• Для фізичних осіб - копія паспорта,копія картки платника податків(кода).
  • Ліцензія на роздрібну торгівлю .

Заяви будуть прийматися з 26 вересня 2018 року  по 10  жовтня 2018 року  до 17:30 год.